Włoskie stylizacje

Drugim niezwykle istotnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach włoskich miast, spotkać można zwłaszcza białe chinosy, o typowo włoskiej długości odkrywającej kostki. Włoscy mężczyźni wyjątkowo uwielbiają dopasowane nogawki. Podkreślają mocne strony sylwetki, nie lekceważąc wygody i przewiewności. Właśnie taka długość to najświeższy trend nadchodzącego sezonu! Idąc w ślad za ulicznymi stylizacjami z Włoch panowie przekonują się do zalet krótszych spodni np. w super modną kratkę. Panowie stawiają na kremowe spodnie, które wszystkim stylizacjom nadają wytworności. Włoska moda od lat przekonuje, że biel w połączeniu ze szlachetnymi materiałami niezmiennie gwarantuje luksusowy look.
W formalnych stylizacjach królują zestawy z kamizelkami. Panowie często stawiają na kolorowe garnitury, które zestawiają z kamizelkami. Nie bez znaczenia pozostaje dorobek włoskich wizjonerów mody, którzy zachwycają barwnymi, nietuzinkowymi wzorami. Za ich sprawą, znakiem rozpoznawczym włoskiej mody ulicznej są jaskrawe, bogate akcenty
Szczególnie latem widać wzmożone zainteresowanie stylem włoskim w modzie męskiej. Królują wygodne, białe chinosy do kostek ozdobione szykownymi mankietami. Stylizacje, które od razu kojarzą się z Włochami stworzyć można dzięki propozycjom marki Lavard. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. rozmaite kroje spodni męskich. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Wszystkich wiernych i nowych fanów stylu włoskiego zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.

Powrót do góry